12 Şubat 2014

Swatch Marka Saatimin Sorununu Servis 2 Aydır Çözemedi!

Ekim 2013'te aldığım ürünü kullanmadan ve bir ayı doldurmadan değiştirmek istedim. Zira ürünü aldıktan sonra 1 ay içerisinde koşulsuz değiştirilir tabelasına istinaden değişim için mağazaya gittim.

Ürünü değiştirmek istediğimi söylediğimde, mağaza yetkilisi ürünün kola göre ayarlandığından (tadilatlı ) değiştiremeyeceğini söyledi. Bende 0212 317 22 01 müşteri hizmetlerinden E*** hanıma ulaştım ürünü mağaza ile kendilerine gönderirsem yardımcı olacaklarını söylediler.

Akabinde ürün değişiminin onaylanması için 10/12/2013 tarihinde 024312 no ile ürünü servise gönderdiler. Talebimize çözüm bulmadıkları için 025940 no ile tekrar gönderdik.

Swatch müşteri hizmetleri sorunumun çözümü konusunda en ufak bir çabada bulunmuyor...

Erdoğan 363 Okunma

Cevaplar

  • Swatch Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sayın ERDOĞAN B. Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Saat iade ve değişim prosedüründe belirtilen “kullanılmamış” ibaresi saatin fabrika çıkışı esnasındaki şekil ve işlevlerini aynen muhafaza etmesi gerekliliğini de içermektedir. Kayış boyu ayarlanan bir saat tadilata uğramış kabul edilir. Satın almış olduğunuz saati teknik servise isteme nedenimiz, kayış boyu dışında başka bir kusuru olup olmadığını incelemek amacıyladır. Gönderdiğiniz saat incelendiğinde iade veya değişim yapılmasını gerektirecek herhangi bir kusura rastlanmamıştır. Dolayısıyla tarafınıza iade edilmiştir. Markamızı tercih ettiğiniz ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Swatch Group Türkiye Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön