15 Temmuz 2013

Swatch Kol Saati Kayışı Garanti Dışıymış!

2013 Şubat ayında kızıma sorunsuz kullanması isteği ve dileğiyle Swatch kol saati aldım. Yaklaşık 1 ay önce kızım saati çok narin kullanmasına rağmen kayışın üzerinden bir tabaka olduğu gibi kalktı. Aldığım bayiye sordum saatlerin kayısı garanti dışı imiş. Dediklerinin doğru olduğuna inanıyorum ama piyasadaki saatlerden fazla para vererek aldığımız özel markalı bir saatten beklentim bu tür sorunlarda dahi müşterisinin yanında olmasıdır.

Oğuzhan 198 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan13 Eylül 2013

    15 Temmuzda ilgili şikayeti yazmışım öncesinde zaten bayinize gitmişim ve kayışlar garanti dışı denmiş ve saat iade edilmiş aradan 2 ay geçmiş siz cevap yazma lütfunda bulunmuşsunuz. Ama malesef ben bu arada bizim sokaktaki saat tamircisine kayışı tamir ettirmişim. Olan olmuş yani... İlginize teşekkür ederim. Bir dahaki saati bizim sokaktaki tamirciden alacağım sanırım çünkü o hep orada.

  • Swatch Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden belirtmek isteriz ki size en yakın bayimiz aracılığı ile teknik servis incelemesi için saatinizi gönderebilirsiniz. Teknik servis incelemesi ardından ilgili saat için gerekli işlemler yapılacaktır.. Konu ile ilgili bu bilgiyi tarafınıza aktarmak isteriz. Saygılarımızla Swatch Group Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön