Swatch İade Almıyor!

Mesut D. |

Forum İstanbul AVM'de bulunan Swatch'dan 03.01.2014 tarihinde saat aldım. Daha sonra 19.01.2014 tarihinde iade etmek istedim. Mağazanızda çalışan personel bana 15 iş günü dediği halde iade almadı. Bana pazar günü de iş günü diye bir beyanda bulundu. Kanunen bu mümkün değil. İade almadığından dolayı mecburen saat almak zorunda kaldım. Sizin gibi kurumsal bir firma nasıl böyle müşterisini mağdur eder? Mağazanızda 15 gün içinde iade edilir yazıyor. Çalışanlarınız müşteriyi mağdur ediyor.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut D.
  22 Ocak
  16:47

  zaten mağazaya gittim. yukarda yazdığım tarihlerde aldım. hiç bir kullanım da söz konusu olmadığı halde iade almadılar bende yerine erkek saati almak zorunda kaldım ve kendi kuluma göre daraltmak zorunda kaldım fakat hiç takmadım...
  kımle muhattap olcam....

 • 22 Ocak
  14:49

  Sayın Mesut Demir,

  Saatinizi mağazalarımızdan satın alma tarihinden itibaren kullanılmamış ve tadilat görmemiş ürünlerde, fatura ibrazı ile 15 gün içinde satın alımın gerçekleştiği bayiden, bizzat gitmeniz taktirinde iadesi mümkün olabilmektedir. Konu ile ilgili iade işlemleri mağaza bünyesinde gerçekleşecek olup, mağaza yetkilileri ile temasa geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.
  Swatch Group Müşteri Hizmetleri