Swatch Hediye Ürünün Kullanılmış Olması ve İnkar Edilmesi!

Aytekin Y. |

Swatch Maltepe mağazasından aldığımız saatin yanında bir 69, 00 tl değerinde sürpriz saat aldık. (sadece paramızla bize sürpriz yaptılar)ödememiz 200, 00 TL tuttu ve fatura işleminden sonra saatlerimizi aldık ve sürpriz kutuda ki (mükemmel) saati de açtık ve birde gördük ki saatin camı tamamen çizik ve kordonu tamamen yıpranmış.

Hemen mağazadaki sorumlu arkadaşı bulduk. Derdimizi anlattık neymiş 100 taneden bir tanesinde böyle olmuş, açılan ürünü iade alamazlarmış, firmaya gönderip 20 gün sonra bize cevap gelecekmiş miş miş , tabii duruma çok kızdık. Bize form doldurdular ve bye bye yaptılar.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  10:04

  Sayın Aytekin Yetkin,

  Vermiş olduğunuz fiş numarası ile sistemimizde yapmış olduğumuz araştırma neticesinde saatinizin değişiminin onaylandığını görüntüledik. Saatinizi teslim ettiğiniz mağazadan mağaza stokları ve ürününüzün fiyatı dahilinde bir ürün alabilirsiniz. Yeni ürününüzü en güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

  Saygılarımızla.
  Swatch Group Müşteri Hizmetleri

 • 22 Kasım
  09:39

  Sayın Aytekin Yetkin,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmamız adına saatiniz için düzenlenen servis fişinin numarasını, saatinizin ürün kodunu ve saatinizi teslim ettiğiniz bayimizin ismini tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Söz konusu bilgileri service@tr.swatchgroup.com mail adresine iletirseniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Saygılarımızla.
  Swatch Group Müşteri Hizmetleri