Svetlana_Peruk_Zamanii (Instagram) Sipariş Sorunu

Ebru Ebru5 gün önce

Bundan 1 hafta önce annem Svetlana_Peruk_Zamanii diye bir Instagram sayfasından peruk siparişi verdi. Ürünü kargo ücreti ile birlikte 164 TL'ye aldık. Gelen ürün ise 5 TL'ye alınmış kötü bir peruktu. Sipariş edilen saç ile uzaktan yakından ilgisi yok. Bembeyaz parlak saça benzer bir şey göndermişler.

WhatsApp üzerinden firmaya yazdım fakat firma beni kısa süre içerisinde engelledi. Ertesi gün Yamanevler Aras Kargo'yu aradım ve yanıltan bir firma ile anlaşma yaptıklarını söyledim. Yani koskoca Aras Kargo gibi bir firma hem ürünü kapıda açtırmıyor hem de şeffaf kargo seçeneği sağlamıyor. Her neyse 2-3 kez Aras Kargo ile görüşme sağladıktan sonra paramızı iade ettiler.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ebru 2 gün önce  

  Vallahi bilemiyorum ben ödemeyi yapacaklarını hiç zannetmiyordum ama kargo şirketini de şikayet edeceğim için sanırım geri ödeme yaptılar. O kadar büyük bir para değil ama insanın duygularını sömürdükleri için mahkemeye vermeye kadar niyetliydim.

 • profile-icon Ebru 2 gün önce  

  Aras Kargo Yamanevler şubesi ile ilgili şikayetçi olun bence. Madem bu durumla uğraşmak istemiyorlar o zaman dolandırıcılar ile anlaşma yapmasınlar. Onların bu yaptığı da suç.

 • profile-icon Öznur 3 gün önce  

  Bu sayfa başka bir isim altında iken bende aynı mağduriyeti yaşadım. Ancak üzerinden bayağı geçti. Acaba bende şimdi ararsam para iadesi yapılır mı?

 • profile-icon Hatice 4 gün önce  

  Arıyorum yaman evler Aras şubeyi açıp kapıyorlar İstanbul'dan arkadaşı yönlendirdim oraya Umarım dediğiniz gibi olur ulaşırlar yoksa sindiremicem 🥺🥺🥺

 • profile-icon Ebru 4 gün önce  

  Hayır onlar ödedi. Beni de engellemişlerdi Aras Kargo vasıtasıyla alabildim. Hangi kargo ile size gönderim yaptılar ise onların şubesini arayın firma ile görüşsünler. Resmen dolandırıcılar ile anlaşma yapmış bu kargo şirketleri de.

 • profile-icon Hatice 4 gün önce  

  Kargo şirketi mi ödedi paranızı, engelledi hayvanlar ulaşamıyorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler