Toplam çözüm sayısı
..
Suzuki ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Suzuki Arabamın Tamir Süresinin Uzaması

9738görüntüleme
Uğur
Uğur 11 Şubat 11:53

2005 model Suzuki alto arabama 31 Aralık 2020 tarihinde İzmir de şehir içinde bir araba çarptı. 4 Ocak 2021 tarihinde İzmir yetkili servis özdemirler otomotive bıraktım. Bugün 35 gün oldu hala yurt dışından parça gelmesini bekliyorum. Bu süre içinde 1500 TL taksi parası verdim. Bu durumu Suzuki.comtr'ye yazdım. Geri arayıp özür dilediler. sıfır stokla çalışıyorlar, en ufak parça için en az 1 ay yurt dışından parça gelmesini bekliyorsunuz.

3 Yorum

Nurgül
Nurgül18 Şubat 00:34
 

Özür dilediler eee çözüm buldular mı peki

Uğur
Uğur18 Şubat 10:20
 

40. Günde lütfedip arabayı teslim ettiler. Suzuki otomotivi Doğan Holding aldı. Bu işi sıfır stokla götürmeye çalışıyorlar, Bu nedenle en ufak parça için Japonya dan gelmesi bekleniyor. Sanayi Bakanlığına da yazdım, bakalım bir şey çıkacak mı.

 2
Nurgül
Nurgül18 Şubat 11:35
 

Bende 2013 Suzuki SWİFT aracımla kaza yaptım, benimde 5-6 parçanın yurt dışından geleceği söylendi, geçen hafta salı günü distribütör e mail atılmış, bugünde aradım bir gelişme var mı diye, ama hala bir gelişme yok, yorumları okuyunca da açıkçası korktum, benim arabamda mı 2-3 aya çıkacak belki de daha uzun süre... Bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum. Bende süreç uzarsa sizin başvurduğunuz yollara başvuracağım, cevapladığı ız için teşekkürler 🙏🏽

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile