Suzuki Aracımdan Gelen Ses Sorunu Giderilmedi!

Can B. |

2013 Mayısta internetten ulaştığım şuanki Suziki aracımı, satın almadan önce expertiz amaçlı bu servise götürmüştüm. Expertiz sonucu bir iki ufak ayrıntı hariç mükemmel olarak yorumlandı, güvendim ve aracı satın aldım. 2 hafta sonra aracın frenlerini, hava filtrelerini vs. kontrol amaçlı tekrar servise uğradım. Aynı serviste bu kez aracın durumunun çok kötü olduğu, sürücü güvenliği açısından risk taşıdığı, komple araç bakımı yapılmasının mutlaka şart olduğunu bildirildi.

Yapılan işlemler sonucunda fatura tutarı 2.650 TL çıktı, zor da olsa ödemek durumunda kaldım. Tamirat sonrasında aracın ön sol tarafından ses gelmeye başladı. Tekrar servise götürdüm. 1.500 TL fatura daha eklendi ve ses hala devam ediyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can B.
  04 Ekim
  13:53

  Şikayetimi sırasıyla Tecimeroğlu Suzuki'ye, Suzuki Türkiye'ye daha sonra Almanya ve Japonya Suzuki'ye ilettim. Senet ödemek için servise gittiğimde sorunu ücretsiz gidereceklerini açıkladılar. Sorunun; yeni değiştirdikleri ön amortisör olduğu ortaya çıktı ve sol ön amortisörü yeniden değiştirdiler. Aslında sağdakinin de değiştirilmesi lazımdı ama zaten yeterince çok uğraştım. Zamanım, finansal durumum, psikolojim alt üst oldu. Şu anda çok şükür bir problem yok. Sonuç olarak; Tecimeroğlu Otomotiv Ltd. Şti. şikayetimi yazılı ortama taşıdığımda bana yardımcı olmaya çalışmış olsa da; bir daha asla önünden bile geçmek istemeyeceğim bir servis. Eğer ki Ankara'daysanız, Suzuki'niz varsa ve insanlara kolay güveniyorsanız, size asla tavsiye etmeyeceğim bir servistir.

 • Can B.
  25 Eylül
  10:55

  Tecimeroğlu Suzuki\'nin ürettiği tek çözüm, tekrar fatura kesmek!