Süvari Giyim'den Aldığım Takım Ağardı.

Mustafa G. |

Süvari, Gaziantep PrimeMall'da bulunan mağazasından bir takım elbise aldım. Ancak çok kısa sürede lacivert takım ağardı. Değişim için şubeye başvurdum ve firma tarafından değişim onaylandı. Bugün Gaziantep PrimeMall'daki Süvari mağazasına gittim. İade ettiğim takıma karşılık 185 TL'lik alışveriş yapabileceğim iletildi.

Vitrinde duran ve toplam 249 TL'lik takımı farkını ödeyerek satın almak istedim. Ancak bu defa değişim yaptığım için bu takımı 320 TL'ye alabileceğim söylendi. Bu saçma uygulamaya itiraz ettim. Ancak çözüm bulamadım. Şimdi, kardeşim etiket fiyatı 249 olan takımı ben neden 320 TL'ye alıyorum. Bunun mantığı nedir? Neticede değişim ürün problemli olduğundan yapıldı.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  17:43

  Sayın Mustafa Bey,

  Konu ile ilgili çağrı merkezimiz sizinle irtibata geçip gerekli bilgilendirmeyi gerçekleştirmiştir.

  Saygılarımızla,

  Misafir Hizmetleri
  0850 360 9788
  misafirhizmetleri@suvari.com.tr

 • Mustafa G.
  28 Haziran
  17:13

  Süvariden arandım ve sorunumu dinlediler. Bir iki gün sonra sizi ararız dediler. Ancak üzerinden bir haftadan fazla zaman geçmesine rağmen hala aramadılar. Sorunum çözümlenmediğinden veya çözüme dair bir bilgilendirme yapılmadığından hakkımı Türketici Hakları ile ilgili yasal zeminlerde arayacağım ve Şikayet var okurlarını da bilgilendireceğim. Saygılarımla...

 • Mustafa G.
  11 Haziran
  13:10

  Evet bu konuda hâlâ cevap verilemedi. İlgili firmanın duyarlılığının da olmadığını düşünmeme neden oluyor bu durum.