12 Ekim 2018
Yorum Yap
#11019553

Süvari Giyim'den Ayakkabı Aldığıma Pişman Oldum!

06.10.2018 tarihinde Manisa Magnesia AVM'de yer alan Süvari mağazasından bir ayakkabı aldım ancak uygun numara olmadığı için depodan adresime uygun numaranın gönderileceği söylendi, 3 gün sonra kargo ürünü getirip teslim etti. Ben kargo paketini açtığımda içi parçalanmış bir ayakkabı gönderdiklerini gördüm, yakında bir mağazası olmadığı için 50 km uzaklıktaki şubesine ayakkabıyı götürüp gösterdiğimde bu ürünün satıştan kaldırılan bir ürün olduğunu ve değişim yapamayacaklarını, iade işlemini ise sadece aldığım mağazanın yapabileceğini söylediler.


Adresimi söylediğimde uzaklığı fark edip yardımcı olmak için ayakkabıyı ve faturayı teslim aldılar ancak henüz hiçbir haber yok. Sanırım hem ayakkabı gitti hem de git gel 100 km yolda harcadığım yakıt ayrıca masraf yapmış oldum. Ben bunu şikayet olarak değil firmaları araştırıp öyle ürün alan bilinçli müşterilere yol göstersin diye yazıyorum.


Ben indirimli diye böyle bir gaflette bulunup bu firmaya bulaştım. Çünkü gelen ürünü görseydiniz sinirden ayakkabıyı ısırırdınız, içi kocaman bir yırtıkla geldi. Yani resmen ne de olsa çok fazla mağazamız yok ve müşteri bunu bize getirmeye çalışmakla uğraşmaz, onun yerine gidip tamir ettirir öyle kullanır, öylesi daha az maliyetli olur düşüncesiyle gönderilmiş. Ama ben kendim Bakanlık Müfettişiyim ve hiç düşündükleri gibi olmayacak bu durum. İlgili Bakanlıklara ve diğer bütün kurumlara durumu yazıp, müşterilere yapılan bu haksızlıkla ilgili inceleme talep edeceğim. Dediğim gibi bu bir şikayet değil gaflette bulunma tecrübesi paylaşımıdır.

Ferdi Ferdi 873 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler