28 Kasım 2014

Süvari Giyim Para İadesini Yapmıyor

1 yıldan fazladır Süvari Giyim'den aldığım ürünleri geri verdiğim takdirde para iadesini alamadım. Aldığım ürünü aynı gün içerisinde geri verdim. o gün bana kasa kapalı denilip ödeme yapılmadı. Akabinde 1 yıldan fazladır en az 10 kere mağazaya gittim. 30 kere de müşteri temsilcilerini arayıp kayıt bıraktırdım. Bana hem mağazadan hem de müşteri hizmetlerinden dönüş yapacağız dedikleri halde dönüş olmadı. İnsanı saf yerine koyuyorlar. Artık akraba eş dost kimseyi oraya göndermiyorum. Tüketici hakları mahkemesine de yarından itibaren başvurmak için hazırlanacağım. Kimsenin hakkı kimse de kalmaz!

Gürhan 1.006 Okunma

Cevaplar

  • Gürhan01 Aralık 2014

    Evet haklısınız benimle irtibata geçti ve paramı vermeyeceğinizi söylediniz çok teşekkür ederim. Ben bu şekilde bir çalışma düzeni görmedim. Bana söylenilen 1 yılı geçtiği için para iadesi yapılamazmış sanki mahkemeye çıkıyoruz mahkeme 1 yıl sonra zaman aşımı koyuyor. Beni 1 yıldır oyalıyorsunuz paramı ödemiyorsun sonra bana gelip 1 yıl oldu para veremeyiz diyorsunuz şimdi burada sorun kimde ben 1 yıldır bir fiil sizin hem çağrı merkezinizi hem de şubenize gelip iade konusunu söylediğim halde benim paramı neden ödemiyorsunuz bunu anlamıyorum? Bu işin sorunu bırakmayacağım elimden gelen her baskıyı yapacağım Ümraniye Alemdağ Cad. üzerindeki Suvari mağazası olmaz üzere şikayetçiyim.

  • Süvari Giyim Temsilcisi28 Kasım 2014

    Sayın Gürhan Bey, Konu ile ilgili çağrı merkezimiz sizinle irtibata geçip gerekli bilgilendirmeyi gerçekleştirmiştir. Saygılarımızla, Misafir Hizmetleri 0850 360 9788 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön