03 Şubat 2014 #2273406

Süvari Giyim Müşteri Mağduriyeti Yaşatıyor

24.07.2013 tr. Adana Carrefoursa Süvari Mağazanızdan alışverişimi yaptım (Pantolon, ayakkabı,vb.). Buna karşılık fişi saklamanın zor olduğu için satıcı arkadaşa sordum, fişi saklamanıza gerek yok burada sizin adınıza kayıt altında herhangi bir sıkıntı olduğunda buradan ulaşılabilir denildi.


Yaklaşık 2 aydır 4-5 defa giyilmede ayakkabı da oluşan kırılmaların ürün hatası olduğunu anlatabilmek için mağaza mağaza gezdim ama isim yanlış yazılmış benim ismimden 2-3 adet girilmiş ama nedense aldığım ürün SÜVARİ olmasına karşın henüz çözüme dair bir şey yapılmadı. Bu konudan şikayetçiyim. Benim mağduriyetimin ivedi olarak giderilmesini rica ederim.

Volkan 389 Okunma

Cevaplar

  • Volkan04 Mart 2014

    Sn süvari ben 13 Şubat'ta teslim etmeme rağmen incelemeye dahi alınmayan ürün için ne yapmaya çalışıyorsunuz anlayamadım incelemeyi mikroskobik mi yapıyorsunuz veya sizler başka bir çağda mı yaşıyorsunuz bu nasıl müşteri memnuniyetsizliği için Uğraşmaktır?

  • Volkan02 Mart 2014

    13 şubat görüşmemize istinaden ilgili şubenize ilettim fakat bir hafta denilen süre 2 hafta aşan inceleme süresinde, arayan sonran yok ne aşamada acaba?

  • Süvari Giyim Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Volkan Bey, Konu ile ilgili çağrı merkezimiz sizinle irtibata geçmiş olup gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön