25 Aralık 2013

Süvari Giyim Siparişimi Teslim Etmiyor!

Süvari Giyim'in online alışveriş sitesi Suvari.com.tr üzerinden 21.12.2013 günü alışveriş yaptım, siparişimi verdim, devamında site Mesafeli Satış Sözleşmesini onaylamamı istedi, ben de onaylayarak Mesafeli Satış Sözleşmesinin kurulmasında taraf olmayı kabul ettim. Ancak Süvari siparişimden 2 gün sonra benim onayımı almadan kendi başına Mesafeli Satış Sözlemesine aykırı hareket ederek siparişlerimi iptal etti.

Ardından telefonumla bana ulaşarak siparişimin verilişi esnasında sistemlerinin hesaplamayı yanlış yaptığını belirterek siparişlerimin iptal edildiğini ve yeni sipariş vermek istersem verebileceğim iletildi. Mesafeli satış sözleşmesine aykırı hareket ettikleri için Süvari 'den şikayetçiyim.

İsmail 198 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 31 Ocak 2014

    An itibari ile firma tüm siparişlerimi teslim etmiş ve şikayetimin bir konusu kalmamıştır.

  • Süvari Giyim Temsilcisi02 Ocak 2014

    Merhaba, Müşterimiz ile e-mail yoluyla iletişime geçilerek konu ile ilgili bilgi aktarılmıştır. Teşekkürler, SÜVARİ GİYİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 9 788 [email protected]

  • İsmail 29 Aralık 2013

    Firma mağduriyetimi gidermemiştir. Firmayı 4077 sayılı kanunun 9/A maddesine aykırı davranmasından dolayı Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim. Ayrıca Gümrük ve Ticaret Bakanlığına firmanın ilgili kanun maddesini ihlal ettiği için idari para cezası ile cezalandırılması için ayrıca bir şikayet dilekçesi göndereceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön