21 Şubat 2013

Süvari Giyim Gelişi Güzel Bilgi Verildi!

07. 02. 2013 tarihinde mağazaya gelip 130 tl değerinde alışveriş yaptım. kasadaki bayana takım elbise üstüne giyilen mont fiyatını sordum 249 tl 1 alana 1 bedava bilgisi verdi. ne zamana kadar süreceğini sorduğum da ise 10. 02. 2013 tarihi bilgisi verildi. 09. 02. 2013 tarihinde mağazaya gittim ve kampanyanın bittiği bilgisi verildi.

Çalışana kasadaki bayan ayın 10 kadar bilgisi verdiğini söyledim hayır kampanya bitti demekki size gelişi güzel bilgi verilmiş ! ibaresini kullandı ve bizi mağazadan gönderdi. bu nasıl bir çalışandır. siz müşterilerinize böyle mi yardımcı oluyorsunuz kurumsallıktan zerre yok bu şirkette. çalışanlar ilgisiz ve umursamaz müşterinin şikayetiyle ilgilenen yok !

Murat 168 Okunma

Cevaplar

  • Murat25 Şubat 2013

    Hala tarafıma bir dönüş yapılmadı.Bir daha üzerine para verseniz bu mağazadan ürün almam.Merdiven altı işletme mantığıyla çalışan bir giyim mağazası burası.Ama yılmadan yazılı ve görsel basında yaşadığım mağduriyeti herkesin duymasını saglıyacağım.Bir problem yaşadıgınız zaman karşınızda asla bir muhattap bulamıyorsunuz.Sosyal paylaşıp siteleri aracılıglada şikayetimi yazıyorum.Farkettim ki ilk mağdur olan ben değilmişim binlerce şikayet var bu mağazayla ilgili ama onlarda benim gibi muhatap bulamıyor sanırım.Bir şirket için içler acısı bir durum.

  • Murat21 Şubat 2013

    Sözde müşteri hizmetlerinize şikayetimi ileteli Aradan 12 gün geçti daha yeni mi çalışma başlattınız.Çok kurumsal bir şirketsiniz bu saatten sonra hiç uğraşmayın ne gerek var ki müşteriyi mağazadan kovmuşsunuz yırtık defolu gömlek satmışsınız Gelişi güzel bilgi verip kovarcasına müşteriyi mağazadan göndermişsiniz bunlar kurumunuza yakışır şeyler hiç uğraşmayın problem çözmek için.Zahmet buyurmayın.

  • Süvari Giyim Temsilcisi21 Şubat 2013

    Merhaba, Müşterimizin belirtmiş olduğu konu ile ilgili yapılması gereken gerekli çalışmalar tarafımızca başlatılmıştır. Teşekkürler, SÜVARİ GİYİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 97 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön