Sütaş ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sütaş Salep Bozuk Çıktı

174
İsmet
İsmet 15 Mart 16:22

Sütaş salep tarihi geçmemiş olmasına rağmen bozuk çıktı. Kesilmiş peynir gibi görüntüsü vardı. Dökme yerinden kesinlikle dökülmediği için tamamen açıp tencereye boşalttım. Peynir gibi kabın şeklinde çıktı. İçinde sarımsı bir su vardı. Bu nasıl olabilir?

Sütaş Logo
Sütaş16 Mart 11:07

Benzer Şikayetler

profile
179
14 Mart

Sütaş Salep Bozuk Çıktı

Bir hevesle tarihini de kontrol ederek aldığımız Sütaş salep bozuk çıktı. Açtığımızda pütür pütür olduğunu gördük. Kesilmiş peynir gibi bir kıvamı vardı içilmeyecek halde. Çocuklar hayal kırıklığına uğradı. Bu devirde o kadar da para verdik güvenilir marka diye.

profile
142
08 Mart

Sütaş Salepler Bozuk Çıktı

videoplayer-icon

İki gün önce aldığımız ve 31/03/2023 tarihine kadar süresi olan Sütaş salebi kutusundan boşalttığımız zaman peynirleşmiş ve katı bir halde olduğunu gördük. Bu durumun sebebini öğrenmek istiyoruz ürünler bozuk mu tüketmeden bütün paketleri attık.

profile
181
07 Mart

Sütaş Salep Bozulmuş Tarihi Olmasına Rağmen

Sütaş salep tarihi olmasına rağmen peynirleşme olmuş yeni almıştım eve geldim baktım böyle bir durumla karşılaştım Sütaş markaya güvendiğim için aldım bu durum Sütaş markaya yakışmadı genellikle Sütaş marka aldığım için yazıyorum. O kadar para veriyoruz.

profile
166
02 Mart

Sütaş Bozuk Peynir Sorunu

videoplayer-icon

Marketten aldığım Sütaş peynir son kullanma tarihi geçmemesine rağmen kapağını açtığımda bozulmuş olduğunu gördüm. Bu konu ile ilgili video kaydı aldım fişini kaybettiğim için iade alınmadı ama sonuçta ürün belli, son kullanma tarihide belli mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

profile
130
02 Mart
profile
Süeda'nın Teşekkür Mesajı
  • 03 Mart 20:14

“Sorun çözüldü, hemen iletişim kurularak yeni ürün evime teslim edildi. Teşekkür ederim ilgi alakanız için”

Sütaş Salep Bozuk Çıktı

Sütaş marka aldığım salep son kullanma tarihi geçmemiş olmasına rağmen bozuk çıktı. Daha önce de aldığım bir ürün olduğu için kesinlikle böyle olmadığ...

Sütaş Salep Bozuk Çıktı
Sütaş Salep Bozuk Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .