Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sütaş Salep Bozuk Çıktı

profile
14 Mart
179

Bir hevesle tarihini de kontrol ederek aldığımız Sütaş salep bozuk çıktı. Açtığımızda pütür pütür olduğunu gördük.

Kesilmiş peynir gibi bir kıvamı vardı içilmeyecek halde.

Çocuklar hayal kırıklığına uğradı. Bu devirde o kadar da para verdik güvenilir marka diye.

Sütaş Logo
15 Mart 11:05

Sayın www.şikayetvar.com yetkilisi, 14.03.2023 tarihinde iletilen şikayet üzerine tüketicimiz ile 15.03.2023 tarihinde görüşme yapılmıştır. Saygılarımızla

Benzer Şikayetler

Sütaş Küflenen Kaşar Peyniri

profile
29 Temmuz
123

Sütaş kaşar peyniri tarihi geçmemesine rağmen küfleniyor. Saklanma koşullarına dikkat ettiğimiz halde küflenen Sütaş kaşar peynirini yiyemiyoruz tadı bile diğer Sütaş kaşar peynirine göre farklı. Alalı çok fazla bir zaman bile olmamıştı ve şu an kalan kısmı yani büyük bir kısmı dolapta duruyor incel...

Sütaş Küflenen Kaşar Peyniri
Sütaş Küflenen Kaşar Peyniri
Sütaş Küflenen Kaşar Peyniri

Sütaş Salep Bozuk Çıktı

profile
15 Mart
174

Sütaş salep tarihi geçmemiş olmasına rağmen bozuk çıktı. Kesilmiş peynir gibi görüntüsü vardı. Dökme yerinden kesinlikle dökülmediği için tamamen açıp tencereye boşalttım. Peynir gibi kabın şeklinde çıktı. İçinde sarımsı bir su vardı. Bu nasıl olabilir?

1

Sütaş Salepler Bozuk Çıktı

profile
08 Mart
142

İki gün önce aldığımız ve 31/03/2023 tarihine kadar süresi olan Sütaş salebi kutusundan boşalttığımız zaman peynirleşmiş ve katı bir halde olduğunu gördük. Bu durumun sebebini öğrenmek istiyoruz ürünler bozuk mu tüketmeden bütün paketleri attık.

Sütaş Salepler Bozuk Çıktı

Sütaş Salep Bozulmuş Tarihi Olmasına Rağmen

profile
07 Mart
181

Sütaş salep tarihi olmasına rağmen peynirleşme olmuş yeni almıştım eve geldim baktım böyle bir durumla karşılaştım Sütaş markaya güvendiğim için aldım bu durum Sütaş markaya yakışmadı genellikle Sütaş marka aldığım için yazıyorum. O kadar para veriyoruz.

Sütaş Bozuk Peynir Sorunu

profile
02 Mart
166

Marketten aldığım Sütaş peynir son kullanma tarihi geçmemesine rağmen kapağını açtığımda bozulmuş olduğunu gördüm. Bu konu ile ilgili video kaydı aldım fişini kaybettiğim için iade alınmadı ama sonuçta ürün belli, son kullanma tarihide belli mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

Sütaş Bozuk Peynir Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sütaş Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 14 sa 36 dk
Benzer Şikayet Yaz