Sütaş ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sütaş Salep Bozuk Çıkması

587
Ramazan
Ramazan 16 Mart 04:40
Sütaş Salep Bozuk Çıkması

3 gün önce A101 ®'den aldığım Sütaş salep bozuk çıktı yoğurt gibi katı halde markasına güvenip aldığımız ve tarihi daha 4 ay olan ürünün bozuk çıkması bu markaya güvenimizi sarstı diğer markalarda böyle bir sorunla karşılaşmamıştık ilk defa Sütaş alıp denemek istemiştim hayal kırıklığı yaşadık konu hakkındaki mağduriyetimizi giderilmesi gerekir.

Sütaş Logo
Sütaş16 Mart 14:57

Benzer Şikayetler

profile
330
07 Mart

Sütaş Salep Bozuk Çıktı

Sütaş salep bozuk çıktı böyle bir markaya güvenemezsek kime güveneceğiz son kullanma tarihi gelmemiş bir ürün. Dökülmeyince kabını açtım ve şok oldum mayalanmış yoğurt gibi olmuş. Bu sorunumun çözüleceğini umuyorum çözülmesini yetkililerden bekliyorum.

Sütaş Salep Bozuk Çıktı
profile
244
14 Şubat

Sütaş Marketten Aldım Bozuk Salep Çıktı

21.03.2023 son kullanım tarihli salep aldık marketten bozuk çıktı. Çok koyu bir kıvam da yoğurt gibi pütür pütür olmuş, akmıyor. Youtube.com ta baktım tüm salepler akışkan. Anladım ki bu salep bozuk. Sütaş markasının bu durumla ilgileneceğini düşünüyorum.

profile
813
12 Şubat
profile
Halit'in Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“Teşekkürler”

Sütaş Salep Bozuk

Sütaş salep aldım marketten 1 hafta kadar önce. Eşimle beraber içelim diye. Az önce çıkardım kaynatmak için ürün hiç açılmamıştı. Fakat ürün kendisi y...

profile
217
07 Şubat
profile
Mine sonuçtan memnun

Sütaş Salep Bozuk Çıktı

videoplayer-icon

21.03.2023 son kullanım tarihli salep aldık marketten bozuk çıktı. Çok koyu bir kıvam da yoğurt gibi pütür pütür olmuş, akmıyor. Daha önce tarihi geçm...

Sütaş Salep Bozuk Çıktı
profile
287
07 Şubat

Sütaş Salep Bozuk Gibi

Sütaş salep aldım ve son kullanma tarihi de 20.03.23 ama salep bozuk gibi. Kıvamı sıvı değil de yoğurt gibi ve pürüzlü bir şekilde. Yani özellikle içeriğine bakarak aldım. Diğer markalardan daha iyi diye ama maalesef çöpe gitti. Umarım sadece bu parti böyledir.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .