Sütaş ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sütaş Maalesef Kurumsal Değil

159
Ahmet
Ahmet 11 Mart 14:18

Uzun yıllardır süzme peynir, ayran vs. Sütaş markasını tercih etmekteyim. 10-11.03.2023 tarihlerinde Polatlı ilçesinde Yunus Market ®, Arzum ® market ve yerel marketleri gezdiğimde Sütaş süzme peynirlerin reyonlarda az olduğu, o az olan ürünlerinde ya T. E. T. T. nin geçtiği veya geçmek üzere olduğunu tespit ettim. Buradaki durumla alakalı Sütaş bölge müdürlüğünün hizmeti aksatma değil de stokçuluk şüphesi içerisindeyim. Neticede her iki durumda kurumsal dürüst firmalara yakışmayacak durumlardır.

Sütaş Logo
Sütaş28 Mart 11:14

Benzer Şikayetler

profile
45
3 gün önce

Sütaş Süzme Peynir Ekşi Tadı Var.

Sütaş süzme peynir tadı bozuk... Tarih30.06.2023 olmasına rağmen pakete şişlik vardı açtığımda ekşi bir koku geldi ve tadı da bozuktu her zamanki aldığımız peynir bu sefer hüsrana uğrattı. Daha önce de bozuk çıkmıştı ama peyniri attığım için telafi edilmedi maalesef...

profile
664
26 Nisan

Sütaş ve Yenmeyecek Kadar Kötü Ürünleri

Yıllardır Sütaş süt ve süt ürünleri kullanmaktayım. Son zamanlarda özellikle kadar peynir ve süzme peynirlerinizde sıkıntı yaşıyorum, kaşar peynirini çöpe attıktan sonra aklıma size başvuruda bulunmak geldi. Bu sabah oğluma peynirli yumurta yapacaktım daha bir saat bile olmamış alalı 500gr süzme pey...

profile
60
31 Mart

Sütaş Süzme Peynir Bozuk Çıktı

Marketten aldığımız Sütaş 900gr süzme peynir tarihinin daha olmasına rağmen tadi bozuk acı bir tadı var. Sürekli tükettiğimiz ürünlerden biri yoğurdu, peyniri kefiri vs ve ucuz bir üründe değil, hele ki şu devirde. Sütaş in geri dönüş yapmasını bekliyorum.

profile
86
12 Mart

Sütaş Süzme Peynir Köpürmesi

Haftabaşında marketten aldığım Sütaş süzme peynirin içinden kopuk sular çıktı ve peynirin üst tabaka kısmı değişikti. Son kullanma tarihine daha olmasına rağmen peynirde enteresan bir durum vardı. Resimde detayları iletiyorum, kontrol edilmesini istemekteyim.

profile
359
28 Şubat

Sütaş Şikayetim Var Mağdurum

Yeni almış olduğum ve son kullanma tarihi nisan olan Sütaş süzme peynirin (500 gr) tadı acı ve ağızda uzun süreli kötü bir tat bırakıyor. Üzgünüm ama çok mağdur oldum. Bu tür sütlü ürünlerin sağlığımıza ne kadar zarar verebileceği ortadayken neden böyle bir tedbirsizlik yapılıyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .