Sütaş ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cevahir sonuçtan çok memnun

Sütaş Ayran Bozuk Çıktı

64
Cevahir
Cevahir 12 Mart 22:35
Çözüldü
Sütaş Ayran Bozuk Çıktı

Bugün aldığım Sütaş marka ayran son tüketim tarihi 19.03.2023 olduğu halde bozuk çıktı. Ayran değil kefir doldurmuşlar şişeye resmen... Bir Yudum ® alıp olduğu gibi bıraktık. Güven duyduğum ve sürekli tercih ettiğim bir markaydı ancak maalesef güvenimi yitirdim.

Sütaş Logo
Sütaş13 Mart 10:30

Benzer Şikayetler

profile
39
1 gün önce

Sütaş Kefir Meyveli İçecek

Merhabalar, iki adet meyveli kefir aldım. İkisi de bozuk çıktı. İlk defa kefirle ilgili böyle bir sorun yaşıyorum. Daha önce çok fazla markada kefir tükettim. Bunda böyle bir sorun yaşamamıştım. Sadece içim marka olup böyle bir sorun yaşamam beni çok fazla şaşırttı.

profile
114
1 hafta önce

Sütaş Marka Kefirim Asit Çıktı

Sütaş marka aldığım orman meyveli kefirden açtığım anda kola gibi ses çıktı asit sesi. Kefir fazlasıyla sıvı daha önce bu markadan aldığım kefirler gibi değildi. Tadı da eksi ve kötü. Son kullanma tarihine daha gün olmasına rağmen bu olay başıma geldi

profile
107
04 Nisan

Sütaş Kefir  Tairihi Dolmadan Bozuk Çıktı

Zincir marketten çok sevdiğimiz meyveli kefirden aldık. SKT si dolmamışken bozuk çıktı. Anlamadık yıllardır alırız ilk defa böyle bir şeyle. Karşılaştık. Ürün bendedir fişini attığım için markete veremedim. Sütaş'ın bütün ürünlerini evime alırım, ilk defa şikayetçiyim.

Sütaş Kefir  Tairihi Dolmadan Bozuk Çıktı
Sütaş Kefir  Tairihi Dolmadan Bozuk Çıktı
profile
60
31 Mart

Sütaş Süzme Peynir Bozuk Çıktı

Marketten aldığımız Sütaş 900gr süzme peynir tarihinin daha olmasına rağmen tadi bozuk acı bir tadı var. Sürekli tükettiğimiz ürünlerden biri yoğurdu, peyniri kefiri vs ve ucuz bir üründe değil, hele ki şu devirde. Sütaş in geri dönüş yapmasını bekliyorum.

profile
103
28 Mart
profile
Neslihan'ın Teşekkür Mesajı
  • 29 Mart 12:36

“Ürün değişimi yapıldı gayet güler yüzlü naif bir konuşma gerçekleştirildi teşekkürler Sütaş”

Sütaş  Çilekli Kefir Asitli Bozuk Gibi

Marketten Sütaş çilekli kefir aldım çocuğum için başka markanın kefirini sorunsuz içerken Sütaş kefiri bir Yudum içip bıraktı. Tadına baktığımda asitl...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .