15 Ocak 2016

Sütaş Sünen Yoğurt!

2000 gram kaymaklı yoğurt da sünme problemi ile karşılaştım. Yoğurdun hem suyunda hem de yoğurdun kendisinde sünme yaşanmaktadır, kıvamı sümük şeklindedir. Daha önce böyle bir problemle karşılaşmıştım ama yazma gereği duymamıştım, şimdi tekrar yaşadığım için sizin gibi bir firmaya bu durumu yakıştıramadığımdan yazma gereğini kendimde hissettiğim.

Bundan sonra kesinlikle hiç kimse bana Sütaş firmasının yoğurdunu aldıramaz bu konuda çok kararlıyım çünkü yurttan sayenizde tiksindim. Acaba içine neler koyuyorsunuzda yoğurt bu hale geliyor. Umarım yetkili bir kişi tarafından bu durumu ben değerli tüketicinize açıklarsınız...

Tevfik 271 Okunma

Cevaplar

  • Tevfik'in Teşekkür Mesajı24 Ocak 2016

    Şikayetim sonrasında benimle bizzat iletişime geçen Bursa ve Konya temsilci Arkadaşlara teşekkür ederim. Sizin için müşteri memnuniyeti ne kadar önemliyse bizim içinde firma ve temsilci o kadar önemli. Ürünün arkasında durularak gerekli Açıklamalar yapılmış olup memnuniyetim sağlanmıştır başarılarınızın Devamını diler saygılar sunarım.

  • Sütaş Temsilcisi21 Ocak 2016

    www.sikayetvar.com Sitesi Yetkilisi, 15.01.2016 tarihinde iletilen şikayet üzerine tüketicimiz ile 15.01.2016 ve 21.01.2016 tarihlerinde görüşmeler yapılmış, konu hakkında bilgi verilmiştir. Çözüm ve tüketici memnuniyeti sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Sütaş Danışma Hattı

  • Tevfik18 Ocak 2016

    hafta sonu tatili sebebiyle 18.01.2016 tarihinde geleceklerini bildirdiler fakat benimle tekrar iletişim sağlanmadı bende bu sebeple ürünü çöpe attım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön