04 Ocak 2016

Sütaş Kaşar Peyniri Eskisi Gibi Değil!

Süt ve süt ürünlerinde ailecek en güvendiğimiz marka Sütaş'tı fakat annemin en son aldığı kaşar peyniri eskisi gibi değil. Tostta börekte değişik bir tat oluşuyor ve hiç (!) uzamıyor. Oysa önceden çok lezzetli bir tadı vardı ve gayet güzel uzuyordu. Ne oldu bu kaşar peynirine böyle?

Betül 333 Okunma

Cevaplar

  • Betül'in Teşekkür Mesajı09 Ocak 2016

    Önümde iki seçenek vardı ya bir daha sizin kaşar peynirinizi almamak ya da bu şekilde size ulaşmak. Ben sizi severim bunun için size ulaştım. Yeni gelen peynir de sorunun sadece bir öncekinde olduğunu kanıtlar nitelikte lezzetli. Sorun her ne ise çözülmesini, bir daha böyle bir problemin karşınıza çıkmamasını umar, iyi çalışmalar dilerim.

  • Sütaş Temsilcisi09 Ocak 2016

    www.sikayetvar.com Sitesi Yetkilisi, 05.01.2016 tarihinde iletilen şikayet üzerine tüketicimiz ile 05.01.2016 ve 09.01.2016 tarihlerinde görüşmeler yapılmış, konu hakkında bilgi verilmiştir. Çözüm ve tüketici memnuniyeti sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Sütaş Danışma Hattı

  • Betül 05 Ocak 2016

    Süt ve süt ürünlerinde ailecek en güvendiğimiz marka Sütaş tı. Fakat annemin en son aldığı kaşar peyniri eskisi gibi değil. Tostta börekte değişik bir tat oluşuyor ve hiç (!) uzamıyor. Oysa önceden çok lezzetli bir tadı vardı ve gayet güzel uzuyordu... Ne oldu bu kaşar peynirine böyle?!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön