09 Temmuz 2016

Susesi Luxury Resort Hotel Su Sesi Uzaktan Hoş Gelir!

Başta ETS Tur bizi tam anlamıyla bilgilendirmedi ya da gerçekten bu kadar kalitesiz, eski, pis ve işletme kimliği düşük profilli bir otel olduğunu bilmiyorlardı. Bilseler eminim ETS Tur adı ile bu otelin adının yan yana yazılmasına bile izin vermezlerdi. Ama ETS de sütten çıkmış ak kaşık değil onu da açıklayacağım.

Bayram tatili için birkaç ay, (tam hatırlamıyorum), önce büyük hevesle rezervasyon yaptırdığımız bu otele 10 saat araba yolculuğu ile ulaştık. Detayları geçiyorum, resimlerden çok farklı kesinlikle daha eski vs. Diye bir şey demeyip direk somut şeyler söylüyorum. Odamıza girdik ki daha ilk lobi de sehpa üstlerinde toz dikkatimizi çekmişti, neyse, odamız sıradan bir oda değil triplex family room. Başta bir banyo duş kapısı kapanmıyor ve bir odanın ışığı yanmıyordu, iyi ki ETS turdan D.. hanım yanımızdaydı ve yalancılıkla suçlanmadık.

Ali 1.920 Okunma

Cevaplar

 • Ali07 Temmuz 2016

  Olacak iş değil, biz Bayram'da 10 saat yol gelelim ve pis bir yerle karşılaşalım haklı olarak beyenmeyelim ve haklılığımız hem Derya hanım hem otel yetkilisi tarçından kabul edilsin ama otelden kovulalım Birkere civarda boş otel olmadığını bile bile bizi bilinmeze attılar ETS Tur çalışanlarının basiretsizliği, olayı yönetememesi sayesinde olanlar oldu. Gerekli yasal müracaatların hepsi yapılacak. Şu anda Kemer'de 3 Yıldız'ı var mı yok mu belli olmayan bir otelde yarı parasına 2 katı temizlik ve mutluluk gönül rahatlığı ile tatil yapıyorum.

 • Ali06 Temmuz 2016

  bir şey demeyip otel yetkilisinden bize vereceği odaları göstermesini istedik. O sıra zarfında otel süpervizörü bey bize gelip eğer başka otele gideceksek 2 günlük paranızı keseceğiz dedi, ETS deki Derya, sayın derya hanım da evet kesecekler siz rezervasyonda kağıdı imzaladınız ETS Tur da dediler. Bu olaydan sonra yüksek sesle tartışmalar yaşandı, kesinlikle her iki taraf içinde söylüyorum yıkarsa Allah var kötü kelime küfür vs.. olmadı. Fakat bu olaydan sonra bize bırakın oda gezdirmeyi otel Derya hanımla bize haber gönderip bizi misafir etmek istemediklerini paramızı geri vereceklerini otelden uzaklaşmamız gerektiğini söylediler.

 • Ali06 Temmuz 2016

  Gittikten sonra süper ETS bize 53 bin fiyat farkı verirsek maxxroyale geçireceğini söyledi ki inanılmaz saçma bir cevap, olacak iş değil. Başka yer bulmasını söyledik. Otel yetkilisi o arada Gelip bize bir süit bir normal oda vermek istediklerini söyledi, eğer bir günde mutfağı odayı otel koridorlarını temizleyip düzgün bir hale getirecekseniz tamam dedik, bunun mümkün olmadığını söyledi. Biz yine de bunu düşüneceğimizi ama ETS sen başka bir otel istediğimizi onu beklediğimizi söyledik. ETS Derya hanım bize yine süper bir cevap verip koskoca Antalya'da hiç yer olmadığını başımızın çağresine bakmamız gerektiğini söyledi.

 • Ali06 Temmuz 2016

  Sonrasında otel halkla iliskiler müdiresi olduğunu söyleyen marie hanım geldi. Adı doğru mu bilmiyorum yazılışını. Kendisi geldi özür diledi telafi edeceğini söyledi. Bu arada saygı değer ETS Tur yetkilisi Derya hanım Mac izler gibi bizi izlemekten başka bir şey yapmadı. Bizden özür dileyen yetkili telafi edeceklerini vs.. söyledi gittiler ve odada toplamda 5 saat gibi bir Zaman geçmişti otelden çıktığımızda anlatın ne kadar hızlı çözemediklerini. Neyse o arada ETS Derya hanıma dedik biz bu pis otelde kalmak istemiyoruz bize başka yer bul. Cevabı siz söyleyin ben size söylemem otel adı sesi. Biz de yakın aynı ayarda maxxroyal ya da rixos gibi oteller dedik, kontrol edeceğini söyledi gitti.

 • Ali06 Temmuz 2016

  Şef bunu görünce şaşırdı bize paketli geliyor bunlar bakmadan koyduk vs.. gibi saçma cevaplar aldık. Sonrasında sinirimiz bozuldu ve odaya çıktık yine çıkmaz olaydık, odaya giderken yolda dökülmüş yoğurtlar, aynalarda el parmak izleri kırık dökük bir sürü yer. Odamıza girdik ki dikkatli bakmadığımız odada daha nerler varmış kuş pisliği olan sandalye mi, ağır lekeli koltuk mu, yatak üstünde saçlar kıllar mı anlatılacak gibi değil daha aklıma gelmeyen neler neler.

 • Ali06 Temmuz 2016

  Derya hanım bunları hallettireceğini bizi yemeğe alacağını söyledi. Yemeğe gittik keşke gitmemiş olaydık. Aldığımız ki temel yiyecekler yeşil zeytin küflü, salatalıklar çamurlu eskimiş yumuşamış, rokalar vs.. vs anlatılacak gibi değildi karşılaştığımız manzara. Bu arada odadan restorana giderken temizlikçilerin arabalarında çarşaf el havlusu ayak havlusu yastık kılıfı aynı yerdeydi ki anormal bir durum sağlık açısından. Bu durum karşısında Derya hanımı çağırdık geldi ve otelden bir görevli de geldi resimler çektik kendileri de gördüler özür dilediler resim çektiler. Hatta direk açık büfeye gittik orada bir cam kavanoz dolusu küflü zeytini kendileri de gördüler, şefi çağırdılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön