16 Nisan 2015

Surp Pırgıç Hastanesi Kontrol Randevusu!

Diş hekimiyim. Elimdeki yaradan ötürü dermatoloji bölümü için ücretli hasta olarak gittim. Doktor iyi ilgilendi ilaçlarımı yazdı 3 hafta sonra kontrol randevusu al gel dedi. 3 hafta sonra kontrol randevusu için aradım doktorun yıllık izne çıktığı söylendi. Bende bunun üzerine başka bir doktora randevu ayarlanmasını ilaçların işe yaramadığını söyledim.

Çağrı merkezindeki kız 2 haftadan sonra kontrol randevusu alamazsınız para ödemek zorundasınız dedi. İlaçların bitmediğini doktorun 3 hafta sonra çağırdığını anlatırken "aaa telefon gitti alo ses gelmiyor" deyip yüzüne kapadı telefonu. Hala o günden beri arayıp işimi halleden yok olmaz olsun!

Taner 5.005 Okunma

Cevaplar

  • Taner21 Nisan 2015

    Ne cevabınız ne ilginiz ne de yalanlarınız tatmin etti. Hem arkadaş çevremi hem de hastalarımı her seferinde kesinlikle gitmemeleri konusunda uyaracağım

  • Surp Pırgıç Hastanesi Temsilcisi20 Nisan 2015

    Sayın Taner B* Öncelikle hastanemize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Hastanemiz özel hastalarının kontrol süresi 15 gün olup, 15 gün kapsamı içerisinde olan kontrol randevuları çağrı merkezimizce düzenlenebilmektedir. 15 günlük kontrol süreleri aşılan takipli hastaların kontrol randevuları hekim sekreterlerince (hekim bilgisi ve onayı ile) organize edilmektedir. Çağrı merkezimiz ile yapmış olduğunuz kontrol randevusu talep görüşmesi; Hasta Hakları çerçevesinde Başhekim Muavini onayı ile dinlenmiş ve tarafınıza gerekli bilgilerin aktarılması esnasında teknik arıza nedeni ile hattan düştüğünüz tespit edilmiştir. Telefon kesilmesinin ardından çağrı merkezi yetkilimizin tarafınıza geri dönmemiş olması ve iş takipsizliği nedeni ile özürlerimizi iletir, ilgili çalışana gerekli ikaz ve uyarının yapıldığını belirtmek isteriz. Tedavinizin aksamaması adına arzu etmeniz durumunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. YEDİKULE SURP PIRGİÇ ERMENİ HASTANESİ BAŞHEKİM MUAVİNİ & HASTA HAKLARI KOMİTE BAŞKANI DR. T* M*

  • Taner18 Nisan 2015

    Şikayeti yazışımın ertesi günü aradılar. . İkinci randevuya para vermemek soyulmamak için illa bu platformlara mı şikayet etmek gerekiyor. Umarım gitmek zorunda kalmazsınız bu hastaneye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön