Süreyya Hamam (Maltepe) Süreyya Hamam (Maltepe) Gerçekten Mağdur Edildim

Meltem Meltem11 Mart 15:25

Gelin hamamı paketini satın aldım ve tabii ki buna pişman oldum sebebini söylediğimde hak vereceksiniz bir sizden tam iki kişilik kapora göndermenizi istiyor toplam 280 TL gönderdim hamama bir hafta kala bir çok arkadaşım ile ilgili sorun çıktı ve tam bir hafta varken dedim böyle böyle bir hafta var kaporamı iade edebilirmisiniz yok olmuyor o dur budur bir ton şey neyse az bir meblağda değil malum dedim ki tamam iade etmiyorsanız ben ben iki kişi geleyim normal bildiğiniz hamam hizmetinizi kullanayım yok olmaz işletme zarar ediyor işte biz size ayırdık orayı falan sanki benim için onca hazırlık yapılmış ben gelmemişim bana sundukları çözüm peki beş kişi gelin gönderdiğiniz kaporanın 100'ünü alan kapatmaya sayalım diyor bende ortada beş kişinin olmadığımı onlara gönderdiğimin iki kişinin hizmetini almak istediğimde alamıyorum işletme gayesinin para kazanmak olduğu açıkça ortada en doğalı değil mi bu diyebilirsiniz ancak memnuniyet beraberinde parayı müşteri ise beraberinde size referans getirir. Hamamınızın içindeki hizmet nasıl bilemem ama bildiğim iyi bir şey var kötü bir işletme olduğunuz müşteri memnuniyet çabası 0.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Süreyya Hamam (Maltepe) 11 Ağustos 10:37

Meltem Hanım ile iletişime geçildi. Sağlıklı bir iletişim kurulamadığı için çok üzgünüz, misafirimizin memnuniyeti sağlanamadı.

profile-icon Meltem 10 Ağustos 18:16

İhmaliniz ve yanlış kriz yönetiminiz sizin Google'dan kopyala yapıştır ile çözebileceğiniz bir durum olamaz herkesin vazgeçtiği bir şeye kimseyi toplayamam taktir edersiniz ki iki kişilik kapora alıyorsanız iki kişi normal herke açık olan hamamdan bile faydalandırmadınız neydi peki amaç tabii ki daha fazlasını kazanmak. Ancak ben tekrar teşekkür ederim bu kadar emeksiz bir cevapla sizin ile ilgili düşüncemi desteklediğiniz için.

Süreyya Hamam (Maltepe) 10 Ağustos 17:57

Değerli müşterimiz, Öncelikle ayırtmış olduğunuz VIP salonumuzda Gelin Hamamı Organizasyonu 10 kişi ve üzeri yapılmaktadır. Gelin hamamı toleransı göstererek 7 kişilik grubunuzu mutlulukla ağırlamayı kabul ettik. Sonrasında yaşadığınız problemlere çözüm bulmak adına; 5 kişilik normal kapatma ücretini almayı ve kaporanızı oradan düşmeyi teklif ettik. Fakat kabul etmediniz. Kapora, hizmet veya taşınır, taşınmaz mal almak için gereken toplam maddi bedel tutarının ödemesi için geçici süreli satışa açık kurumu, kapalı bir şekilde; kapora veren kişiye rezerve etme işlemi için yapılan ön ödemeye verilen genel addır. Kişi kendi isteği ile rezervasyonunu yakmak istediğinde kapora iade edilmez.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Esin 21 Temmuz 14:39  

    Ben gelin hamamı aldım önceden kaporamı gönderdim bana hamam sonrası yük olmasın diye 30 kişilik paramı da ödedim ama bu virüs cıktı ve iptal etmek zorunda kaldım Başak hanım çok ilgilendi ve paramı son kurusunakadar iade etti