Sürekli Bozulan Samsung S4!

Gonca G. |

30.09.2013 tarihinde 1.594.90 TL'ye alınan Samsung S4 telefonum sürekli bozuluyor. 4 kere servise gitti, her geldiğinde daha da bozuktu. Telefonu Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den aldığımdan Samsung servisi özel olarak ilgilenmiyor. Karaköy'de bulunan Evo telefon sağlayıcısı artık nasıl bir çalışma sistemine sahipse telefon her geldiğinde daha da bozuk bir halde.

Defalarca şikayet ettim, Samsung S4 telefonu da kesinlikle önermiyorum. Kumar oynamayın, ya baştan bozuk ya da baştan düzgün. Yani telefon bozuk üretilmiş neticede. Bana yeni telefon verilmesi için önümüzdeki günlerde tekrar başvuracağım. Tüketici haklarına kadar gitmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gonca G.
  02 Ocak
  09:22

  Ben bir daha firmanızı katiyen tarcih etmeyeceğim. İnsanlar da mağdur olmasınlar diye sık sık Samsung almayın diyorum. EVO garantili olabilir ama bu telefonun markası "samsung" sonuçta. Martta garanti süreci bitiyor ve ben 1.600 Türk lirasını çöpe attım...

 • Gonca G.
  02 Ocak
  09:20

  Samsung\'u bir daha asla tercih etmem. Bakın samsung televizyonum filan var henüz bozulmadı ama markaya güvenim sarsıldı. Telefon konusunda oldukça başarısız bir marka. Bu telefonu bizden almadınız başka bir satıcıdan aldınız diye telefonun tamiriyle ya da değişimiyle ilgilenmiyorlar. Evo garantili olan bu samsung-S4 4 kere tamire gitti her geldiğinde daha da bozuktu. Garanti süreci bitene kadar her hafta tamire yollanacak sanırım.

 • 25 Aralık
  16:11

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Aralık
  13:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr