04 Mart 2014

Sürekli Bozulan Aeg Çamaşır Makinesi.

Aegkurutmalı çamaşır makinesini 5 ay önce Darty 'den aldım. Oradaki tüm çamaşır makineleri içinde en pahalı ancak en iyi ürün diye bana aldırdılar. Ancak aldığım 2.hafta bozuldu ve bozulan parçanın gelip takılması için 1 ay beklemek zorunda kaldım. Makine yapıldıktan sonra 2 defa tekrar bozuldu şuanda kullanamıyorum.

Makine garanti süresi içinde olmasına rağmen servis ücreti isteniyor. 5 aylık makinenin 3 defa bozulması yetmiyormuş gibi Beşiktaş şubesinde S** hanım ile yaptığım her görüşmede inanılmaz kaba şekilde konuşuyor ve yardım etmekten tamamen uzak ve müşteri olan oymuş gibi muamelesi var her seferi de. Darty'den ve Aeg'den kesinlikle hiç bir şey almayacağım.

Emine 1.484 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi04 Mart 2014

    Sn Altun, Yetkili servis ile yapmış olduğunuz görüşme neticesinde gerekli ses kayıtlarınız dinlenmiştir. Görüşme neticesinde yaşanan olumsuzluklar ile ilgili Müşteri Temsilcisine gerekli uyarılar sağlanmıştır. Garanti belgesindede belirtildiği üzere, yetkisiz kişiler tarafından sağlanan müdahalelerde garanti şartları geçerli olmamaktadır. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön