14 Kasım 2013

Sürekli Arayıp Rakip Firmadan TTNET'e Geçmemi İstiyor!

Ağustos ayında şikayette bulundum ve TTNET belirttiği gibi dönüş yaptı özür diledi, gerekli aksiyonları alacaklarını belirttiler. Fakat hiçbir şey değişmedi. Benim sözleşme bilgilerime ulaşıp, D-Smart Net kullandığımı görüp sözleşmemin bittiğini söyleyip TTNET'e geçmem için hem Telekom müdürlüğünden hem de diğer bayilerden ve çağrı merkezlerinden aranıyorum.

Gerçekten bıktım, Türk Telekom'un bu şekilde agresif, çirkin ve etik olmayan bir şekilde rakip firmadan hizmet alan bir müşteriyi kendi tarafına çekmeye çalışması ve bunu ısrarla yapması inanılmaz rahatsız edici. Sanırım toplamda 15 civarında arandım ve bıktım, usandım artık.

Güven 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön