06 Eylül 2016

Sürat Kargo'nun Hizmet Kusuru.

Cumartesi bana gelen mesajda, paketiniz var ama adres yanlış, paketi Van Gölü şubesinden alın şeklinde bir mesaj geldi. Birkaç dakika sonra numarayı aradım, adresi sordum kaldığım binalar olduğunu ama adreste başkasının olduğunu söyledi. Yanlışsa doğrusu bu, getir dedim. Yok getiremem dedi çok uzaktayım (birkaç dakikada o kadar uzaklaşamaz). Ürünü gönderen firmaya ulaştım neden yanlış adres veriyorsunuz dedim, daha sonra gönderici kargo şubesi beni aradı ve adresi teyit ettirdi, aslında adres doğruydu. Ve kargo takipten baktığımda şu an "iade talep" yazıyor benim böyle bir talebim olmamasına rağmen. Eğer Sürat Kargo'dan yetkililer arama nezaketinde bulunurlarsa onlara detaylı şekilde anlatacağım. Bundan sonra netten alışveriş yapmamın başlıca koşulu Sürat Kargo dışında başka kargo olması.

İbrahim 156 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı06 Eylül 2016

    İlgili şube müdürünün hızlı bir şekilde geri dönüş yapmasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İrsaliye üzerindeki adres gönderici firma tarafından eksik yazılmış. Fakat dün gönderici kargo şubesi sistemlerindeki adresin doğruluğunu teyit ettirdi ama esas alınan irsaliye üzerindeki adresmiş. Her ne kadar kuryenin çok kısa sürede bulunduğum yerden çok fazla uzaklaşmasını anlayamasam ve mesaj göndermek yerine beni aramasının daha doğru olacağını düşünsem de hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp olan biteni detaylıca anlatmasından dolayı teşekkür ediyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi06 Eylül 2016

    Sayın İbrahim A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön