Serdar O. Teşekkür Mesajı

Mağduriyet sonrası konu ile ilgilenip sorunu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

Sürat Kargo'nun Çok Süratli Sorumsuzluğu!

Serdar O. |

Sürat Kargo aracılığı ile evime geleceği belirtilen ve 4 koliden oluşan siparişimden ilk olarak 2 koli apartman kapısı önüne bırakılıp zile basılıp; ''kargonuz geldi gelin alın'' gibi lakayıt bir söylem ile bırakıp gidilmiştir. 10 dk. sonrasında tekrar zile basıp yukarı kadar çıkıp ''2 adet koli daha varmış buyurun'' denilip kargo fişi imzalatıldıktan sonra ''dışarıdaki kalan 2 koliyi getirmeyecek misiniz?"
Sorusuna: ''Diğer 2 koli 30 kg'ın üzerinde olduğu için çıkartmıyoruz'' diyerek dönüp giden ve alıcının bayan olup yukarı çıkartamayacak olmasına aldırış etmeden, centilmenlikten uzak olan hayli lakayıt bir firma.

Kargo şubesi yapmış olduğum telefon görüşmesinde kolilerin üzerinde ''kata teslim'' ibaresi bulunuyor yardımcı olursanız sevinirim dediğimde ''biz 30 kg. üzerini taşımıyoruz şikayet ederseniz edin'' denilmiştir. Genel Müdürlük ise şubeyi savunmaya devam etmekte. Fıkra gibi...

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar O.
  02 Haziran
  10:47

  Mağduriyet sonrası konu ile ilgilenip sorunu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

 • 01 Haziran
  14:31

  Sayın Serdar O.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle