09 Aralık 2015

Sürat Kargo'nun Araç Sürücüleri!

08/12/2015 tarihi 20:40'ta İzmir Altınyol üzerinde sol şeritte seyrederken 35 keg ** plakalı Sürat Kargo aracı son anda önüme kırdı. Çekilmesi için farı uzun yakıp kapatmadığım için kızan şoför önümden kilometrelerce çekilmedi. Benimle beraber şerit değiştirdi geçişimi engellemek için her şeyi yaptı. Bu süre boyunca aracın içinden elini kolunu sallayarak hakaret etti.

Ambulansla Medikal Park Hastanesi'ne gönderdiğim kalp krizi geçiren babama yetişmeye çalışırken işi bütün gün trafikte olan bir kargo firmasının bu kadar sorumsuz bilinçsiz birine araç teslim etmiş olmasından dolayı yaşamış olduğumu kim bilir gündüz mesai saatinde kaç kişi yaşıyordur. Gereği için elimden geleni yapacağım.

Duygu 93 Okunma

Cevaplar

  • Duygu 28 Aralık 2015

    Çok ilgili ve duyarlı firma yetkilileri var şikayetin takibini ve sonucunu çok hızlı yaptılar teşekkürler

  • Duygu'nun Teşekkür Mesajı28 Aralık 2015

    Sürat Kargo firma yetkilileri gereken cezai uygulamayı yaptı ve şikayeti sonuna kadar takip etti. Beklediğimden çok daha hızlı ve ilgililer duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Aralık 2015

    Sayın Duygu S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön