22 Haziran 2016

Sürat Kargo,Hasarlı Kargo!

21.06.2016 tarihinde Egeliler ltd şti'ne Sürat Kargo ile gelen Perkotek firmasına ait içeriği turnike olan paketimiz hasarlı olarak elimize geçmiştir. Paketi teslim aldığımız Balıkesir Akçay Sürat Kargo şubesi gerekli hasar tespit tutanağını bugün sistem arızası nedeniyle dolduramayacaklarını yarın tutanak tutacaklarını söyledi. Sürat Kargo İstanbul merkezle yapılan görüşmelerde müşteri temsilcileri gerekli yerlere bilgi verileceğini ve ivedi şekilde bize dönüş yapılacağını söyledi ama hala bir dönüş yapılmadı. Ayrıca hasarı sigorta karşılasa bile 2-3 ay gibi bekleyeceğimiz söylenmektedir. Ürünü aldığımız Perkotek firması da sorunu Sürat Kargo ile halletmemiz gerektiğini söylemektedir. Şirketimiz gelen malzemeyi kullanamadığı için günlük en az 300 TL zarara uğramaktadır. 2-3 ay süresindeki zararımızın da Sürat Kargo tarafından karşılanması gerekmektedir.

Ş.engin 68 Okunma

Cevaplar

  • Ş.engin23 Haziran 2016

    Yasemin Hanım, 21.06.2016 da Egeliler Ltdşti ne gelen kargomuzda hasar vardır. 22.06.2016 da Balıkesir Akçay şubenizde hasar tespit tutanağı tutulmuştur. Fakat tarafımıza hiçbir dönüş yapılmamıştır. Şirketimiz gelen malzemeyi kullanamadığı için maddi zarara uğramaktadır. Kargonuzun verdiği zararı biz çekmek zorunda mıyız? Yarın öğleye kadar dönüş yapılmazsa hukuki yollara başvurulacaktır. Gönderici firma Perkotek ten Fatih bey zararımızı sizin karşılamanız gerektiğini söylemektedir. Gereğinin bir an önce yapılması konusunda yardımlarınızı bekliyoruz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi22 Haziran 2016

    Sayın Engin Ş., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön