Sürat'ta Kargo Teslim Edilemedi

Özkn Özkn2 gün önce

Vermiş olduğum siparişin kargosu nerede takip edeyim dedim ki daha şubeden dağıtıma çıkmadan, direkt teslim edilmediği sisteme girmişler. 7/24 evdeyim. Küçükbakkalköy Sürat Kargo şubeyi arıyorum direkt meşgule düşüyor. Defalarca aramama rağmen ulaşamadım. Kargo acil olmasa yazmadım. (Kargo içeriği tansiyon aleti).

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Özkn 2 gün önce

İnandırıcı gelmiyorsunuz ama umarım hızlıca çözülür. Hala arıyorum ve ulaşamıyorum. Söz aradığınız da ben de telefonu kesinlikle açmayacağım.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 2 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler