12 Haziran
#12102951

Sürat Personelinin Tehdit Etmesi

Sürat Kargo Yenigün Şube yetkilileri S** bey ve kıvırcık saçlı bayandan şikayetçiyim. İnsanın bir sabrı vardır ve bunu sonuna kadar kullandılar her defasında evde yoksunuz gibi ibareler vardı neyse ben bir gittim kargomu aldım iki aldım üç aldım dört beş altı neyse, ben bu iki , vasıfsız, kendini bilmez, iki çalışana sordum ve şahıslarına söylemiş olduğum bir şey yoktu. Neden böyle oluyor dedim soru sordum ve oradaki kendini yetiştirmemiş ilk okul mezunu bile olmayan belki de okumuş. Hanım efendi bana siz bizim nasıl çalıştığımızı bilmiyor musunuz dedi. Ben zaten sana soruyorum neden böyle oluyor diye. Ben sürekli buradan mı alacağım dedim. Neyse tartışma bu şekilde çıktı.


Bakın aklıma geldikçe sinir krizi geçiyorum. Bu beyefendi atladı konuşuyor. Beyefendi iş akışınız çok düzgün olsa bu kadar kargo teslim edilir burda olmaz dedim. Ankara’da da Bursa'da Sürat Kargo ile çalışıyorum ben neden orada bu sorun yokta sizde var pardon? Neyse bu beyefendi bana konuşmayın hanım efendi "huzurumu bozma senin kargonu en son teslim etcem" diye başladı. Daha sonra bana "bekle senin kargonu teslim ederim ben "dedi ve bu beyefendi gerçekten dediğini yaptı. Daha sonra üstüne yürüdü. Bu ne demek bunu bana açıklayın.


Ne demek bir bayanın üstüne yürümek ne demek! Ben kameraların incelenmesini istiyorum. Benim elimde de görüntüler var. Şikayet edeceğim dedim ve sizin gibilerle Sürat Kargo uğraşmıyor dedi, sizi Kale almıyoruz dedi. Öyle miiiiiiiii? Bakalım adli makamlara taşınınca çalışanınızın üstüme yürümesinin bedeli ne olacak. Maalesef beyefendi bu defa sert kaya. Müşterinizi tehdit eden bir çalışanla çalışmanızı istemiyorum. Eğer " şikayet edersem elinde adresim varmış". Bu ne demek bana bunu açıklayın. İşin tuhaf tarafı sizi dolduruşa getiren de o kıvırcık saçlı bayandı. Bakın sizin nazınızı eşiniz dostunuz çeksin müşteriler değil. Kendinizi gelin. Kamera kayıtlarının incelenmesini talep ediyorum. Arife günü 3 Haziran döneminde sizi şikayet etmek için günlerce düşündüm ama beni tehdit eden bir insanı etmeme gerektiğinin kanısına vardım.

Esra Esra 660 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Esra15 Haziran

    Ben neden aranmıyorum

  • Sürat Kargo Temsilcisi13 Haziran

    Merhaba Esra E; Sizi aradık ancak ulaşamadık. Müsait olduğunuzda bilgi verebilirseniz sizinle görüşmek isteriz. İyi günler dileriz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi13 Haziran

    Sayın Esra E, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler