Sürat Kargo Ürünlerimde Kargocular Yukarı Çıkmak İstemiyorlar

Elif Elif4 gün önce

Pandemi süreci nedeniyle yoğunluklarını anlayışla karşıladığım için normalde şikayet etmeyecektim ancak Sürat Kargo'nun bitmek bilmiyor. Karantina süreci nedeniyle evden çıkmıyorum ve temel ihtiyaçlarımı mecburen internetten sipariş veriyorum. Sürat Kargo ile gelen ürünlerimde kargocular yukarı çıkmak istemiyorlar ve karantinayı hiçe sayıp benim apartmanın dışına çıkarak kargomu almama neden oluyorlar. 

Üstelik kargocular eldiven ve maske takmıyorlar. Kuralları hiçe saydıkları gibi, kıyafetlerinde ya da üstlerinde Sürat Kargo çalışanı olduklarına dair hiçbir yazı ya da ifade yok. Yani kimliği, ünvanı, yeri belirsiz insanlar Sürat Kargo'dan geldiklerini söyleyerek beni evimin dışına çıkmaya zorluyorlar.

Bu da yetmezmiş gibi kargo iade etmek istediğimde 5 kere talep etmeme rağmen hiçbir kurye adresime gönderilmedi. Kurye adresime gelmeyince iade paketimi ben Sürat Kargo şubesine götürdüm ve şubedekiler kargomu almadılar! Kapasitelerinin dolduğunu bahane ettiler ve beni geri gönderdiler. Paketi iade edemedim bu yüzden. Çünkü yürüme mesafesinde başka Sürat Kargo şubesi yok. Bu virüs sürecini hiç iyi yönetemiyorlar ve kural ihlali yapıyorlar.

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 4 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Murat 1 gün önce  

    Kurye Dağıtıma Çıktı Yaşamkent - 23.05.2020 10:20:45 saat 16:50 kargo hala yok, nefret ediyorum Sürat Kargo denilen bu kuruluştan.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler