15 Ağustos 2019
#12436260

Sürat Kargo'nun Teslim Etmediği Ürün

Vivense aracılığı ile almış olduğumuz halımız 08.08.2019 tarihinden bu yana Ankara merkez şubede bekletilmektedir. Aradığımız zaman ürünün üstündeki kargo irsaliyesinin taşıma esnasında düştüğü ve bilgiler için bekletildiği söylenmektedir. Bu nedir ya hem kargonun kendi hatası hem de ürün bana teslim edilmeyip mağdur ediliyorum. Acilen ürünümüzü adresimize teslim edin! Kargoya yazdığınız numarayı da defalarca arıyoruz fakat ya meşgul ya da açan yok!
Sipariş özel takip no... :1969241a152527701.

Merve Merve 607 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Merve22 Ağustos 2019

    Sürat Kargo müşteri hizmetlerindeki Onur Bey ile görüştüğümde bana aynı şeyleri tekrarlamayın, devam edecek misiniz, devam edin dinliyorum ve bunun gibi bir çok ters ve verilmemesi gereken cevap vermiştir. Onlar bize aynı şeyleri tekrar ettikleri ve yardımcı olmadıkları çözüm sunmadıkları sadece bekleyiniz, ilgili birime iletiyorum dedikleri sürece bende aynı şeyleri tekrar etmeye devam edeceğim. İnsanları mağdur ederek ne güvenli bir taşımacılık yapıyorsunuz ne de müşteri ilişkilerinden anlıyorsunuz. Yazık. Konuştuğum müşteri temsilcisi Onur Beyden de şikayetçiyim.

  • Merve19 Ağustos 2019

    Size bravo! Kargom daha adresime bile uğramadan iade sürecine girmiş gözüküyor. Bu nasıl bir saçmalıktır ya. Şimdi de bize Gölbaşı şubenin kapandığını söylüyorsunuz! Bu bizim problemimiz değil bu sizin probleminiz. O kargoyu ne olursa olsun teslim etmek zorundasınız! Sizin hatalarınız yüzünden bizi mağdur edemezsiniz. Konuştuğumuz tüm müşteri temsilcileri isimleri, kargo araç plakaları ve Sürat Kargo merkez şube çalışanları isimleriyle beraber Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurulacaktır. Tek çare bu!

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Ağustos 2019

    Sayın Merve B , Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları