10 Aralık 2013

Sürat Kargo'nun İşini Takip Edememesi!

Teslimatını Sürat Kargo'nun yapacağı bir gömlek siparişi verdim. Ancak teslimatı bir türlü sağlanamıyor. Kargom tam 3 gündür sürekli farklı farklı bölgelerde geziyor. Eğer bu işi kurumsal kimliğinizi göz önüne alarak bu şekilde sürdürülüyorsa burada bir sorun var demektir. Müşteri olarak kargo takibi yaptırırken yanlış şubede olması benim sorunum değil şeklinde açıklama ile karşılaşacaksak kargo takibinde doğru bir açıklamayı kimden alabileceğiz.

Çağrı merkezinizin şikayet bölümü 3 gündür sonuçlandırma aşaması için dönüş yapacak. Müşteri memnuniyeti için ve doğabilecek şikayetlerin önüne geçmek adına markanız ve kurumsal kimliğinize yakışır şekilde çalışmanızı dilerim.

Fatma 67 Okunma

Cevaplar

  • Fatma11 Aralık 2013

    10.12.2013 tarihinde Müşteri ilişkileri ile yapılan konuşmada kargonun gün içinde teslim edileceği söylenmiş , fakat kargo dün teslim edilmemiştir . 11.12.2013 12:00 de kargo bana geldiği için iadesini istemiş bulunmaktayım . Markanıza ve kurumsal kimliğinize yakışır biçimde hizmet vermenizi temenni ederim .

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Aralık 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön