24 Mayıs 2019
#12023292

Sürat Kargo'nun Adrese Teslimat Yalanı!

Düzenli olarak internet üzerinden alışveriş yapıyorum ve "Adrese Teslimat" olarak alınan ürünler, sadece "Sürat Kargo" firması tarafından apartman girişine bırakılarak, kendim teslim almam isteniyor. Adreste tam olarak kat ve daire numarası yazmasına rağmen, ürünlerin apartman girişine bırakılması ne tür bir hizmet anlayışıdır?


Görevli personele, ürünü neden yukarı getirmiyorsunuz diyorum, adamın cevabı ise firmanın hizmet kalitesini gözler önüne serecek cinsten bir açıklama "Abi çok yoğunuz, yetişemiyorum" Eğer böyle bir durum var ise, adrese teslimat yerine, farklı bir açıklama yazabilirsiniz, bizde 25 kiloluk ürünü sırtımızda taşımak zorunda kalmayız.

Alper Alper 225 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi25 Mayıs 2019

    Sayın Alper Y, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler