Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Sürat Kargomu Getir!

225
Edanur
Edanur 23 Mart 14:30

Sürat Kargo kargonuz dağıtıma çıktı dediği için dün evden çıkmadık. Bugün yine mesaj göndermişler dağıtıma çıktı diye. Hala gelmediler. Şubeyi arıyoruz telefonu açmıyorlar. Cidden hiç disiplini yok. Yazık! Bir an önce mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo23 Mart 14:40
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
147
1 gün önce

Sürat Kargo Günlerdir Teslim Etmediğin Kargomu Getir

Sürat Kargo 26 mayıstan itibaren dağıtım şubesinde olan kargomu günlerdir dağıtıma çıkarmıyorsun aynı yerde duruyor. Niye urunu teslim etmiyorsunuz. Bekliyorum kargo gelecek diye kaç gündür. Bir an önce kargomu teslim edin, ben şikayet yazmaya da arayıp şikayet oluşturmaya da bıkmam. Teslim edin.

profile
-
3 gün önce

Sürat Kargo Kargom Evime Gelmiyor

Kargom Elbistan'da, ben Göksun'da yaşıyorum. Kargom gelmiyor ve iptal de edilmiyor. Arıyorum ama açmıyorlar. Para iadesi de yapılmıyor. Kargomun gelmesini istiyorum. Normalde evime gelmesini istedim ama şubede kaldı. Kargo burada getiremiyorum ve müşteri hizmetleri de açmıyor.

profile
37
3 gün önce

Sürat Kargo Kargo Kapıya Gelmiyor

Kargoyu kapının önüne kadar getirmiyorlar. Belli bir noktaya toplanıp oraya kadar yürümemiz isteniyor. Sonuçta biz kargo kapıda ödeme yapacağız, buraya kadar gelmesi gerekirdi. Bu yüzden fazlasıyla müzdaribiz. Bunun acilen çözülmesini istiyorum.

profile
84
4 gün önce

Sürat Kargo Surat Kargonun Kargoları Keyfi Olarak Adrese Teslim Etmemesi.

Sürat Kargo Ayrancılar/İzmir şubesi şube kafasına göre karar verip 300grlik kutuyu eve çıkarmıyor ve bunu eve geldik bulamadık olarak belirtiyor uygulamada. Şube müdürüne soruyorum, dağıtımı ben yaptım oraya getirmem diyor. Surda sizin sitenin kargoları duruyor onları da getirmeyeceğim diyor. Bugün...

profile
41
4 gün önce

Sürat Kargo 15 Gün Getirmiyorlar

Sürat Kargo Antalya şubesi 15 gün kargomu bekletti. Eve sözde gelmişler ama bulamamışlar. Güvenlik varmış, güvenliğe bırakılmış. Böyle bir yalan artık demode oldu. Şubeyi aradığımda açmıyorlar. Müşteri hizmetlerine şikayet oluşturdum ama ürünü hala getirmediler. Her türlü yere şikayet edeceğim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .