12 Şubat 2014 #2289544

Sürat Kargo'dan Paketim Gelemiyor!

7 Şubatta adıma kargoya verilen paket için 8 Şubatta Sürat Kargo beni aradı, adres sordu (nedendir bilinmez), paketiniz bugün geliyor dendi. 10'unda paket hala yoktu aradığımda paketi bulamadılar.


11'inde paketi buldular, gün içinde teslim edilecek dediler fakat paket ortada yok. Maltepe Altayçeşme şubesi yeni açıldığı için bu tür aksaklıklar olabilirmiş öyle söylediler.


Bu nasıl saçma bir hizmet anlayışıdır? Alt yapın hazır değilse şubeni açma! Hizmet veremeyen şube sadece işleri daha ve daha kötü yapar, insanları mağdur eder, sinir sahibi eder!

Özge 175 Okunma

Cevaplar

  • Özge'nin Teşekkür Mesajı19 Şubat 2014

    Genel Müdürlük'ten Feyza Hanım süreci profesyonel bir yaklaşım içinde yakından takip ederek beni aşamalarla ve sonuçla ilgili bilgilendirdi. Teşekkür ederim. Bana bilgi verildiği kadarıyla da bundan sonra benzer bir şeyin tekrar yaşanmaması için ellerinden geleni yaptılar. Fakat uygulanan yöntemin ve üretilen çözümün (soru 2 ve 3) başarılı olup olmadığını ancak bir vesile ile tekrar Sürat Kargo ile çalıştıktan sonra sağlıklı değerlendirebilirim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön