Sürat Kargo'daki Kargom Şubede Bekletiliyor!

Esra Esra04 Nisan 14:39

30 Mart 2020 teslimat tarihi gözüken ürünüm bugün 4 Nisan olmasına rağmen halen Kayaşehir Sürat Kargo şubesinde bekletilmektedir. Şubeyi defalarca aramama rağmen ya açmadılar ya da meşgule attılar. Şaşırdık mi hayır her zaman ki Sürat Kargo rezilliği. Aynı uygulamadan farklı ürünleri aldım onlar başka kargo şirketleriyle 2 günde elime ulaşmasına rağmen ürünüm gereksiz yere şubede bekletiliyor ve muhatap bulamıyorum.

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 04 Nisan 16:23

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Merve 06 Nisan 14:04  

    Benim de 2 Nisan saat 08:45 ten beri kargom Kayaşehir şubesinde. Dediğiniz gibi ben de aradığımda açmıyorlar ya da meşgule veriyorlar. Genel merkezi aradığımda 10 dakika bekledim ancak cevaplandı. Güya acil olduğunu belirttiler. Dalga geçiyorlar resmen.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler