sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo'da Ürün Teslim Edildi Yazıyor Kargo Ortada Yok

Kübra Kübra25 Ekim 09:26

 Çarşamba günü ellerine ulaşan kargomu hala getirmediler getirmedikleri yetmedi Çarşamba günü takip numarasıyla sitelerinden baktığında kargo teslim edildi yazıyor. Kargo falan gelmedi. Şubeyi aradım defalarca açan yok. Müşteri hizmetlerini aradım iki kere şikayet bıraktım. Dönen yok. Müşteri hizmetleri de bir e yaramıyor. Durup dinliyor kayıt oluşturuyor. Gölcük şubeyi arayıp sormuyor bile.

 Hiç ilgilenmiyorlar bu kadar kotu olabilir. Cumartesi kargoya gittik en sonunda bugün dağıtıma çıkarıldı dediler neymiş yoğun oldukları için siteye teslim edildi yazıyorlarmış bu nasıl bir düzen yazamazsın kardeşim teslim edilmemiş ürüne teslim edildi diyemezsin. 

İşini düzgün yap hatanı düzelt bana kargoyu zamanında teslim et. Peki kargo geldi mi cumartesi? Hayır tabii ki! Yani kargo ortada yok ilgilenen de yok.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler