sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo'da Para Hırsı Gözünü Bürümüş Ve Yapacak Bir Şeyim Yok Diyen Şube Çalışanı

Burak Burak12 Ekim 11:49

Ürünüm 09.10.2020'de saat 9.30 suları şubeye sorduğumda ürünümün henüz gelmediği söylendi. Aynı gün saat 15 civarı tekrar arandım ve ürününüz geldi dendi. Fakat ben o gün alamayacağım için pazartesi teslim alacağım sakin geri gönderilmesin dedim. 12.10.2020'de saat 11.30 da şubeden ürünü almak istediğimde ürün iade edildi dendi.

 Neden ben alacağımı söyledim ürün zaten cuma akşamı geldi dediğimde yapacak bir şey yok dendi müşteri hizmetlerini aradım ürün 11.29 da iade edilmiş şubede fakat size verilemez iade oluşturulmuş dendi. Para hırsı ile gözünü bürümüş firma yapacak bir şeyim yok diyen şube çalışanı ve müşteri hizmetleri rezilliğin adı budur ürün gidecek tekrar karşı taraftan bana kargo yapılacak. 

Halbuki ürün teslim şubede milli servete yazık ürün boş yere kargo sürecine girecek ben mağdur olacağım ama firma para kazanacak hakkımda o tekrar geri gönderirken vereceğim parayı da helal etmiyorum. zorla cebimden alıyorsunuz onu şubedeki ürünü teslim etmiyorsunuz yapacak bir şeyim yok ne demek.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Burak 12 Ekim 11:58

Kopyala yapıştır cevap vermeyin bana çözüm ile gelin şubedeki ürünümü teslim alamıyorum sırf para alabilmek için ürünü geri iade edip tekrardan size kargolasınlar cevabını veriyorsunuz halbuki ürün şubede şubede

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 12 Ekim 11:51

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler