14 Haziran
#12107204

Sürat Kargo'da Paketleri Kaybetmek Alışkanlık Oldu!

930906141150378 ve 904906451052083 numaralı özel takip nolar ile bana gönderilen kargolar Samandıra aktarmada ihbar inişi yok statüsü ile beklemede kaldı. Müşteri hizmetleri yetkilileri doğru düzgün bana bilgi vermiyorlar.


Daha önce günlerce etiketi kaybolduğu için aktarma merkezinde kargomu aradılar aynı statüde dolayı. Şu an yine dalga geçer gibi aktarma merkezinde bekletiyorlar. Sorunuma acil özüm bulunmasını rica ediyorum.

Harun Harun 986 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Haziran

    Sayın Harun G, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları