27 Mayıs
#12034078

Sürat Kargo'da Kaybolan Gönderi!

40252196183239 takip numaralı kargom, Çanakkale'den Ankara'ya ulaştırılmak üzere 10 Mayıs'ta gönderilmesine rağmen, 27 Mayıs itibariyle bu kadar zamandır Bursa Aktarma istasyonunda bekliyor görünmektedir. Hiçbir telefona veya kişiye ulaşamıyorum telefonla. Varış şubesine gittiğimde gönderici şubeden sorabilirsiniz biz göremeyiz dediler. Rica ettim göndericiden Çanakkale'den sordu, bizden çıktı elimizden bir şey gelmez Bursa Aktarma İstasyonuna sorun mealinde şeyler söylemişler. Bursa Aktarma İstasyonunun ise varlığından şüphe etmeye başladım. Umarım sesimi bu yolla duyurabilirim.

Gülsüme Gülsüme 691 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gülsüme29 Temmuz

    Sizi ben tercih etmedim, bir daha bütün göndericilerle irtibata geçeceğim önceden, sizinle çalışmasınlar diye. Sadece formaliteden arandım ve ürün fotoğraflarını göndermem istendi. İstenilen bütün bilgileri verdim. Kargo bedelinin iadesini veya kargonun kendisini hala bekliyorum.

  • Gülsüme30 Mayıs

    Şikayetimin üstünden müşteri ilişkilerinden arandım, kayıp kargonun içeriğinin fotoğrafını istediler iki gün önce. Barkodu düşmüş olabilir barkodsuz kargoların içinden arayacağız dediler. İki gün geçti. Arama devam ediyor. (Öyle olduğunu düşünmek istiyorum)

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Mayıs

    Sayın Gülsüme K, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları