Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Sürat Kargo'da Kalıcı Kapanan Şubeden Paketim Dağıtıma Çıkmıyor

49görüntüleme
Merve
Merve 26 Kasım 2020 09:22
ÇözüldüÇözüldü
Merve'nin Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”

Trendyol'dan yapmış olduğum alışveriş sonrası 2 adet kargom Sürat Kargo ile geleceği bilgilendirmesi yapıldı. 18/11/2020'de Ankara Merkez şubesine gelen kargom hala ne dağıtıma çıktı ne bilgi veriliyor. Numara açmıyor.

 İnternette Ankara merkez şubesinin kalıcı olarak kapatıldığı yazıyor. 1 haftadır kargo neden dağıtıma çıkmıyor bu nasıl bir sorun ya! Bu pandemi yoğunluğu neden hep bahane ediliyor. Hani bütün firmalar eski rutininde çalışacaktı!

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo26 Kasım 2020 09:36

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Merve
Merve26 Kasım 2020 10:44

Teşekkürler

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler