Sürat Kargo'da Gelen Kargoların Bir Türlü Ulaşmaması

Gülfer Gülfer10 Ekim 12:57

Daha önce de Sürat Kargo'dan bir kargom geleceği zaman elime ulaşmamıştı bu site sayesinde ulaştı. Alanya Sürat Kargo Damlataş şubesine gelen kargom sürekli dağıtımda görünüyor şubeye gittiğim zaman bilgi alamıyorum bir depo da olduğunu söylüyorlar zaten oradan alma imkanım olsa kargoya vermem. 

Telefonlar açılmıyor şubeye gittiğim zaman bilgi alamıyorum şubedeki görevliden azar işitiyorum. Ayrıca Sürat Kargo'nun genel merkezini arayıp müşteri temsilcisiyle görüşmek istediğimde telefon kapanıyor. Hiçbir şekilde kurumsallaşmayı hak etmeyen saçma sapan bir firma!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 10 Ekim 13:09

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler