Sürat Kargo'da Bir Türlü Dağıtıma Girmeyen Ürün

Cem Cem20 Eylül 05:36

16.09.2019 'de 13114220821924 takip numaralı kargom arkadaşım tarafından Manisa / Akhisar'dan gönderildi. 18-19.09.2019'de Sürat Kargo'da görevli ismini bir türlü öğrenemediğim dağıtım elemanı beni aradı ve Ula ilçesi Akyaka mahallesinde olduğunu gelip Akyaka merkezden kargomu almamı söyledi. Fakat ben Ula merkezde olduğumu ve oraya gelemeyeceğimi, zaten kargo ula merkezdeki adrese teslim olması gerektiğini söyledim.

 Muğla merkeze geçerken yol üstü olduğunu ve uygun bir yere bırakabileceğini ya da adresime teslim edebileceğini rica ettim. Fakat kargo elemanı adresin yanlış olduğunu, gönderen kişiyi arayıp hesap sormamı, ürünü Muğla merkezden almam gerektiğini, Ula merkeze25.09.2019 tarihinde belki geliriz belki gelmeyiz diyerek bana fırça attı. Şimdi bu saygısızlar sisteme adresi yanlış girdiklerini dahi örtbas edecekler ve biz böyle bir şey yapmadık diyecekler

Gelişme :

22 Eylül 15:52

Çözüm merkezi aracağım dedi aramadı. Sözüm ona telefon meşgul. Çözmek için değil çözmemek için varlar. Bu saat oldu bir ürünü tamam gelin kargodan alın demediler. Art niyetliler. Alacakları 54 TL için bin türlü fırıldak çevirdiler. Kargocu ve kargo firmalarının terörüne ve istismarını lanetliyorum. Muz cumhuriyeti bu ülke.

22 Eylül 11:35

Kargo acentesi 22.09.2020 tarihinde saat 10:25 (a. M.) cep telefonumdan aradı. Ürünü saat 15:00'e kadar almaz isem iade sürecine gireceğini söyledi. Bende görevde ve şehir dışında olduğumu alamayacağımı söyledim. Bir arkadaşı gönderip teslim almasını rica ettim. Fakat acente yetkilisi ürün geri gitti diyerek ürünü teslim etmedi. Şimdi göndericiden 54 TL para istiyorlar. Bu fetöcü zihniyetin devam ettiği, insanları istismar ettiği, dolandırdığı kanaati oluşturdu. İnsanlara kargolarını teslim etmek yerine zorluk çıkartarak dolandırmak. Umarım bu firma ve acente yetkilileri en kısa zamanda adalet önünde hesap verir. Ayrıca mesajımın altındaki verdikleri cevap metnindeki mail adresine mail atmama rağmen kimse ilgilenmediği gibi bir de elime dahi ulaştırmak için zahmet etmeyen kargo firması 54 TL para istiyor. Yazıklar olsun bu ülkenin adalet sistemine.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Cem 22 Eylül 11:38

Kargo firması ve kargocu terörüne lanet olsun

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 21 Eylül 08:18

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Cem 21 Eylül 13:33  

    Mailinize yönledirmek istiyorsunuz ama telefonlara bile cevap vermeyen şubeniz bir türlü idare edemiyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler