20 Ekim 2016 #6733096

Sürat Kargo'da Bekleyen Kargolar

Cerrahpaşa Şubesinde her gelen kargo en az 5 gün bekliyor. Yeni kargo gelecek sözde iki gün oldu yine bekliyor. Anladık artık siz busunuz da, sizinle anlaşma yapan satıcı daha suçlu aslında.

Serkan 180 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı21 Ekim 2016

    Bugün defalarca aramışlar görmemiştim, daha aramazlar dedim görünce ama aradılar tekrar konuştuk. Sorunumun kalıcı olarak çözüleceğini söyledi Emel Hanım, sağ olsun ilgiliydi. İnşallah gerçekten kalıcı olur ve bir dahaki siparişlerimi insan gibi teslim alırım. İlerleyen zamanlarda bu konuyla ilgili durumu tekrar yazmayı düşünüyorum. Şimdilik teşekkürler.

  • Serkan20 Ekim 2016

    Ne arayan oldu ne soran. Zaten bunlardan beklemiyorum bunu. Ama herkes bilsin bu kargoyu uzak dursunlar.

  • Sürat Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Serkan T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön