12 Mart 2018
Yorum Yap
#10225019

Sürat Kargo Ziverbey Şubesinde Teslim Edilmeyen Kargo!

Cumartesinden beri teslimat bekliyorum. Ziverbey şubesi cumartesi sabahtan ellerinde olan kargoyu teslim hala teslim etmedi. Cumartesi günü dağıtıma bile çıkarmamışlar ellerindeki ürünü. Buna kim nasıl karar veriyor? Böyle iş ciddiyetinden uzak bir davranış olabilir mi? Yetkili istiyorsun numarasını vermiyorlar, arasın diye not bırakıyoruz pazar gününü saymazsak aradan iki gün geçti herhangi bir geri dönüşü gerçekleşmiyor.

Uğur Uğur 163 Okunma

Cevaplar

  • Uğur12 Mart 2018

    Yapılması gereken teslimat hala gerçekleşmedi, bu nasıl bir olaydır anlamadım. İlla şubeye gidip bildiğimiz yöntemleri mi kullanalım, böyle mi mutlu olacak arkadaşlar.

  • Uğur12 Mart 2018

    Saat kaç oldu hala bir aksiyon gerçekleşmedi. Ne arayan var ne kargonun teslim edildiği var. Bu kadar zor mu insana değer verip cevap vermek.

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Mart 2018

    Sayın Uğur G. Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler