26 Aralık 2015

Sürat Kargo Zamanında Teslim Edilmeyen Kargo!

23.12.2015 tarihinde İstanbul'dan gönderilen kargo, 25.12.2015 tarihinde varış yeri olan Erzurum Nenehatun şubesine, sabah saat 11:30 civarında ulaşmış olmasına rağmen, saat 17:30'da teslim edilmemiştir. Konu hakkında Nene Hatun şubesi aranmış fakat gün içerisinde kargonun teslim edilemeyeceği bilgisi edinilmiştir. Akabinde çağrı merkezi aranmış konu iletilmiş, durumun hassasiyeti nedeniyle yardımcı olunması talep edilmiştir. Yardımcı olunamadığı gibi, yardımcı olabilecek bir kişi ile görüşme talebimiz olumsuz karşılanmıştır. Sonuçta geç teslimden dolayı gerçekten çok ciddi mağduriyet söz konusu olmasına rağmen kurumun çözüm üretememesi şaşkınlıkla karşılanmaktadır.

Halil 54 Okunma

Cevaplar

 • Halil28 Aralık 2015

  Bu arada, beklediğim kargo 28.12.2015 tarihinde öğleden sonra teslim edildi. İstanbul - Erzurum teslim süresi 5 gün. Sürat kargonun ne kadar süratli olduğu buradan anlaşılıyor. Müşterisine verdiği önem de yukarıdaki olaydan anlaşılıyor.

 • Halil27 Aralık 2015

  Verilen cevapta, "Müşteri hizmetlerine e-mail atarsam benimle derhal iletişime geçileceği" yazıyor. Derdimi anlatıp, sorunum çözülsün diye 1 saat dil dökmeme rağmen benimle ilgilenmeyen firma, iş işten geçtikten sonra benimle derhal irtibata geçecekmiş. Mesajın sonunda şaka yapar gibi Markalarına duyduğumuz güven için de teşekkür ediliyor. Ben artık güven duymuyorum. Benim gibi güven duymayanlar var ki 6700'ün üzerinde şikayet var.

 • Sürat Kargo Temsilcisi26 Aralık 2015

  Sayın Halil İ., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

 • Halil25 Aralık 2015

  Yardımcı olunamadığından üst düzey bir yetkiliye telefon numaramın iletilip beni aramasını ya da bana telefon numarasının verilmesi için tüm ısrarlarım karşısında gerekli yardımı alamadım. Eğer, çok ciddi bir durum söz konusu olmasaydı bu derece ısrarlı davranmazdım. Sonuçta geç teslimden dolayı gerçekten çok ciddi mağduriyet söz konusu olmasına rağmen kurumun çözüm üretememesi şaşkınlıkla karşıladım. Bilemiyorum bu durum kurumunuz için ne ifade ediyor ama kurumunuzu tercih etmiş olmamdan dolayı gerçekten çok ama çok pişmanım. En kötüsü ise elimden bir şey gelemiyor olmasıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön