30 Ekim 2015

Sürat Kargo Yurt Dışı Kargom Nerede?

Aradan bir hafta geçti kargomun nerede olduğundan haberim yok. Bir haftadır takip numarasını girdiğimde aynı şey yazıyor. Telefonlarıma, maillerime kimse cevap vermiyor. Sorumsuz bir kargo şirketisiniz. Kargomun yerini konşimento numarasıyla öğrenebiliyorum ama bu numaraya hiçbir yerden ulaşamıyorum.

Arda 200 Okunma

Cevaplar

 • Arda03 Kasım 2015

  Ne Yurtiçi ne Yurtdışı gönderilerinizde kesinlikle Sürat Kargo'yu kullanmayın. Görevliler laubali, sizinle ağız dalaşına girmekten çekinmeyen bir tutum içindeler. Telefonlar kesinlikle açılmıyor, doldurulan formlara kesnlikle yanıt verilmiyor. Takip sistemi düzgün işlemiyor. Kargonuzun başına gelmesini istemeyeceğiniz her şey geliyor.

 • Arda02 Kasım 2015

  Bakın hala bekliyorum ikinci haftayı görücem hala bir bilgi alamadım siz nasıl bir kargo şirketisiniz benim yapacağım sürpriz yalan oldu sizin yüzünüzden sıkıntı çekiyorum bana 3 gün içinde ulaşacağı söylendi bugün 9. gün bırakın ulaştırmayı haber bile alamıyorum. Tüketici haklarına başvuracağım son çare...

 • Arda31 Ekim 2015

  Kaç tane doldurdum o formlardan hiç dönüş olmadı, şikayet gelince dikkate alıyorsunuz sadece, klasik şirket hareketleri son ana kadar bekleyin. Bugün aradınız beni bu şikayetten sonra ama gene bilgi alamadım sadece kargonuz varmış arkadaşa yönlendireyim baktırayım gibilerinden bir konuşma geçti o kadar döneceğini söyledi arkadaş dönmedi. Yarın kargo ulaştırılmamış olursa yasal hakkımı kullanmayı düşünüyorum 6 günü geçti çünkü.

 • Sürat Kargo Temsilcisi30 Ekim 2015

  Sayın Arda Ç., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön